ESEA Sezon 38 Europa Advanced Dywizja

Sezon 38 Europa Advanced Dywizja UE
$20,000 Pula nagród
67 Drużyny
Minor Tier
Playoffs
02.08.2021 - 10.10.2021. Jeszcze 14 d.

Playoffs

Drużyny: 19
17:00Za 3 godz.
PACT
Masonic
+32
+218
17:00Za 3 godz.
No Limit Gaming
SJ Gaming
+71
+103
17:00Za 3 godz.
Izako Boars
A U R A
 
 
18:00Za 4 godz.
Coalesce
Tricked
 
 
18:00Za 4 godz.
Team Unique
OFFSET
+33
+212
18:3027.09.2021
Finest
MAD Lions
+133
+57
18:3027.09.2021
Lilmix
Honoris
+118
+64
18:3027.09.2021
cowana Gaming
AVE
+83
+91
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
cowana Gaming
1
0
0
2 - 0
AVE
1
0
0
2 - 1
1WIN
1
0
0
2 - 1
Nemiga gaming
1
0
0
2 - 1
MAD Lions
1
0
0
2 - 1
Finest
1
0
0
2 - 1
Fantastic Seven
1
0
0
2 - 0
Lilmix
1
0
0
2 - 1
Honoris
1
0
0
2 - 1
EC Kyiv
1
1
0
3 - 2
A U R A
1
1
0
3 - 3
Team Unique
0
1
0
1 - 2
No Limit Gaming
0
1
0
1 - 2
PACT
0
1
0
1 - 2
K23
0
1
0
0 - 2
Coalesce
0
1
0
1 - 2
OFFSET
0
1
0
1 - 2
BLUEJAYS
0
1
0
0 - 2
NASR
0
2
0
1 - 4
22.09.2021 - 10.10.2021
Ciągły, Jeszcze 14 d.

Ogólny Etap

Drużyny: 75
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
Nemiga gaming
12
1
0
12 - 1
MAD Lions
11
1
0
11 - 1
AVE
12
3
0
13 - 3
K23
10
2
0
10 - 2
Lilmix
11
3
0
11 - 3
Finest
9
2
0
9 - 2
cowana Gaming
10
4
0
11 - 4
1WIN
10
4
0
10 - 4
A U R A
9
3
0
9 - 3
NASR
8
3
0
8 - 3
PACT
9
4
0
10 - 4
Young Ninjas
9
4
0
9 - 4
Coalesce
8
3
0
9 - 3
Team Unique
6
2
0
6 - 2
EC Kyiv
8
4
0
9 - 5
AIRLYA
6
2
0
6 - 2
No Limit Gaming
9
5
0
10 - 5
Honoris
8
5
0
9 - 5
Kappa Bar
6
3
0
6 - 3
Tricked
8
5
0
9 - 6
Fantastic Seven
8
6
0
8 - 7
Masonic
7
5
0
7 - 6
100PingGods
3
1
0
3 - 1
ex-PIXLIP
1
0
0
1 - 0
Izako Boars
8
7
0
8 - 8
Infinite Gaming
7
6
0
7 - 6
Save's Esports
7
6
0
7 - 6
The ZOO
1
0
0
1 - 0
BLUEJAYS
3
2
0
3 - 3
Entropiq Prague
6
5
0
6 - 5
Dynamo Eclot
7
6
0
7 - 7
eClub Brugge
6
6
0
6 - 6
Team Questionmark
2
2
0
2 - 2
Saints
7
7
0
7 - 7
Fnatic Rising
7
7
0
7 - 7
Team Singularity
3
3
0
3 - 3
OFFSET
6
6
0
6 - 6
993
5
5
0
5 - 5
hREDS
6
6
0
6 - 6
ex-Pompa
1
1
0
1 - 1
Nordavind Talent
2
2
0
2 - 2
BEZ ZP
3
3
0
3 - 3
Trident Clan
3
4
0
3 - 4
ESCA Gaming
5
6
0
5 - 6
Apeks Rebels
5
6
0
5 - 6
Rezist
2
3
0
2 - 3
SJ Gaming
5
6
0
5 - 7
Unicorns Of Love
5
6
0
5 - 6
FATE
6
7
0
6 - 7
ex-Singularity
2
4
0
2 - 4
Illuminar Gaming
5
7
0
5 - 7
KOVA
5
7
0
5 - 7
OneTap
6
8
0
6 - 8
Anime Submarine
1
3
0
1 - 3
Brandbergen Shooters
0
2
0
0 - 2
bankaPEPSI
6
8
0
6 - 8
Fiend
3
6
0
3 - 6
Feenix
4
7
0
4 - 7
Touch the Crown
5
8
0
5 - 8
4Glory
5
9
0
5 - 9
00Nation Talent
2
6
0
2 - 6
Budapest Five
4
8
0
4 - 8
Nexus
4
8
0
4 - 8
zxc
4
9
0
4 - 9
Tranquillum
4
9
0
4 - 9
The Dice
3
9
0
3 - 9
Sissi State Punks
4
10
0
4 - 10
Royals UK
4
10
0
4 - 10
MayBe
4
10
0
4 - 10
LowLandLions
4
10
0
4 - 10
LookingForOrg
1
8
0
1 - 8
NYYRIKKI
2
10
0
2 - 10
Velox
3
11
0
3 - 11
Quantum Prodigy
1
11
0
1 - 11
Oilers
1
12
0
1 - 12
02.08.2021 - 21.09.2021
Ukończony, 49 d.

Wyniki

18:4525.09.2021
NASR
Fantastic Seven
0 2
17:1425.09.2021
EC Kyiv
BLUEJAYS
2 0
14:0925.09.2021
1WIN
A U R A
2 1
21:0523.09.2021
OFFSET
A U R A
1 2
18:4823.09.2021
EC Kyiv
MAD Lions
1 2

Daty turniejów

Odbywa się teraz. Rozpoczął się 02.08.2021, ukończenie 10.10.2021.

Lokalizacja

Online turniej UE.

Pula nagród

20000$.

Etapy turnieju

  • Playoffs (UE): 22.09.2021 – 10.10.2021. Drużyn: 16.
  • Ogólny Etap (UE): 02.08.2021 – 21.09.2021. Drużyn: 67.

Uczestniczące Drużyny

  • Finlandia: KOVA, hREDS, NYYRIKKI, SJ Gaming
  • Bułgaria: FATE, Fiend
  • Niemcy: ex-PENTA, Sissi State Punks, Unicorns Of Love, Touch the Crown, ex-PIXLIP, cowana Gaming, Team Questionmark, LookingForOrg, Rezist
  • Szwecja: Brandbergen Shooters, Lilmix, A U R A, Young Ninjas, Kappa Bar
  • Norwegia: 777 Esports, Oilers, Nordavind, Apeks Rebels, Nordavind Talent, 00Nation Talent
  • Rosja: zxc, AVE, BEZ ZP, bankaPEPSI, 1WIN, Trident Clan, Save's Esports, 993, Team Unique, Anime Submarine
  • Zjednoczone Emiraty Arabskie: NASR
  • Holandia: eClub Brugge, LowLandLions
  • Ukraina: EC Kyiv
  • Polska: Illuminar Gaming, PACT, ex-Pompa, ESCA Gaming, Izako Boars, Honoris
  • Stany Zjednoczone: ex-Singularity
  • Kazachstan: K23, 100PingGods
  • Łotwa: Tranquillum
  • Estonia: No Limit Gaming
  • Serbia: Saints, 4Glory
  • Hiszpania: MAD Lions
  • Słowacja: Dynamo Eclot
  • Wielka Brytania: Royals UK, The ZOO, Fnatic Rising, Feenix
  • Rumunia: OneTap, Quantum Prodigy, Nexus
  • Dania: Tricked, Masonic, Team Singularity, BLUEJAYS
  • Belgia: Infinite Gaming
  • UE: Fantastic Seven, MayBe
  • Białoruś: Nemiga gaming
  • Macedonia: AIRLYA
  • Czechy: Entropiq Prague
  • Portugalia: Velox, GTZ Bulls, OFFSET
  • Węgry: Budapest Five
  • Francja: The Dice
  • Irlandia: Coalesce
  • Izrael: Finest
Zarejestruj się i zdobądź trofeum
Glock-18 | High Beam (Factory New) | CS:GO
To jest łatwe i darmowe
Potrzebne punkty
1200
Zdobywaj punkty zgadując zwycięzców i otrzymuj darmowe nagrody.
Zarejestruj się za pomocą tego kodu
Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji, aby otrzymać 500 punktów jednorazowo
Tak, daj mi nagrodę