IEM XVI Lato

XVI Lato Australia, Melbourne, Rod Laver Arena
$250,000 Pula nagród
16 Drużyny
Premier Tier
Gambit
Zwycięsca
OG
2 miejsce
Team Vitality
3 miejsce
Ukończony
02.06.2021 - 13.06.2021. 10 d.

Playoffs

Drużyny: 6
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
Gambit
3
0
0
7 - 0
OG
1
1
0
2 - 4
Team Vitality
1
1
0
3 - 2
G2 Esports
0
1
0
0 - 2
Evil Geniuses
0
1
0
0 - 2
Virtus.pro
0
1
0
0 - 2
10.06.2021 - 13.06.2021
Ukończony, 2 d.

Grupa A

Drużyny: 8
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
G2 Esports
3
0
0
5 - 1
Gambit
3
1
0
5 - 3
Team Vitality
2
1
0
3 - 2
Complexity
2
2
0
5 - 4
Astralis
1
2
0
2 - 3
FunPlus Phoenix
1
2
0
3 - 4
Extra Salt
0
2
0
0 - 3
Sprout
0
2
0
0 - 3
02.06.2021 - 06.06.2021
Ukończony, 3 d.

Grupa B

Drużyny: 8
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
OG
3
0
0
5 - 1
Virtus.pro
3
1
0
5 - 4
Evil Geniuses
2
1
0
4 - 3
Ninjas in Pyjamas
2
2
0
5 - 4
Team Spirit
1
2
0
3 - 3
Heroic
1
2
0
2 - 4
Fnatic
0
2
0
1 - 3
Imperial
0
2
0
0 - 3
02.06.2021 - 06.06.2021
Ukończony, 3 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
FunPlus Phoenix
3
0
0
6 - 3
OG
3
0
0
6 - 0
G2 Esports
3
1
0
7 - 4
mousesports
3
2
0
7 - 4
Movistar Riders
2
2
0
4 - 4
FaZe Clan
1
2
0
3 - 4
Skade
0
1
0
1 - 2
K23
0
1
0
0 - 2
Trident Clan
0
1
0
0 - 2
ENCE
0
1
0
0 - 2
BIG
0
2
0
1 - 4
FURIA
0
2
0
0 - 4
25.04.2021 - 28.04.2021
Ukończony, 2 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
Trident Clan
2
0
0
3 - 0
Skade
2
0
0
3 - 0
1WIN
1
1
0
1 - 2
Izako Boars
1
1
0
1 - 2
CLEANTmix
0
1
0
0 - 1
100PingGods
0
1
0
0 - 1
Endpoint
0
1
0
0 - 1
ex-Winstrike
0
1
0
0 - 1
19.04.2021 - 20.04.2021
Ukończony, 1 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
K23
2
0
0
3 - 0
Movistar Riders
2
0
0
3 - 0
Masonic
1
1
0
1 - 2
Nordavind
1
1
0
1 - 2
forZe
0
1
0
0 - 1
Sinners
0
1
0
0 - 1
Tricked
0
1
0
0 - 1
Sprout
0
1
0
0 - 1
08.04.2021 - 09.04.2021
Ukończony, 1 d.

Wyniki

14:0113.06.2021
OG
Gambit
0 3
18:4312.06.2021
Gambit
G2 Esports
2 0
14:4712.06.2021
OG
Team Vitality
2 1
18:0011.06.2021
Evil Geniuses
Gambit
0 2
14:4611.06.2021
Team Vitality
Virtus.pro
2 0

Daty turniejów

Ukończony. Odbywał się między 02.06.2021 i 13.06.2021.

Lokalizacja

Finaly offline w Australia, Rod Laver Arena, Olympic Blvd, Melbourne.

Pula nagród

250000$.

Zwycięzcy

  • Zwycięsca: Gambit
  • 2 miejsce: OG
  • 3 miejsce: Team Vitality

Etapy turnieju

  • Playoffs (Australia): 10.06.2021 – 13.06.2021. Drużyn: 6.
  • Grupa A (Australia): 02.06.2021 – 06.06.2021. Drużyn: 8.
  • Grupa B (Australia): 02.06.2021 – 06.06.2021. Drużyn: 8.
  • Europa Zamknięty Etap Kwalifikacyjny (Australia): 25.04.2021 – 28.04.2021. Drużyn: 8.
  • Europa Otwarty Etap Kwalifikacyjny #2 (Australia): 19.04.2021 – 20.04.2021. Drużyn: 8.
  • Europa Otwarty Etap Kwalifikacyjny #1 (Australia): 08.04.2021 – 09.04.2021. Drużyn: 8.

Uczestniczące Drużyny

  • Dania: Tricked, Masonic, OG, Astralis, Heroic
  • Norwegia: Nordavind
  • Rosja: forZe, Trident Clan, ex-Winstrike, 1WIN, Team Spirit, Gambit
  • Hiszpania: Movistar Riders
  • Czechy: Sinners
  • Niemcy: Sprout, mousesports, BIG
  • Kazachstan: K23, 100PingGods, Virtus.pro
  • Wielka Brytania: Endpoint
  • Bułgaria: Skade
  • Polska: Izako Boars, CLEANTmix
  • Finlandia: ENCE
  • Chiny: FunPlus Phoenix
  • UE: FaZe Clan, Complexity
  • Brazylia: FURIA, Imperial
  • Francja: G2 Esports, Team Vitality
  • Stany Zjednoczone: Extra Salt, Evil Geniuses
  • Szwecja: Fnatic, Ninjas in Pyjamas
Zarejestruj się i zdobądź trofeum
Nova | Polar Mesh (Minimal Wear) | CS:GO
To jest łatwe i darmowe
Potrzebne punkty
600
Zdobywaj punkty zgadując zwycięzców i otrzymuj darmowe nagrody.
Zarejestruj się za pomocą tego kodu
Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji, aby otrzymać 500 punktów jednorazowo
Tak, daj mi nagrodę