Spring Sweet Spring #1

#1 UE
$100,000 Pula nagród
44 Drużyny
Major Tier
forZe
Zwycięsca
EPG Family
2 miejsce
FURIA
3 miejsce
Ukończony
11.04.2021 - 05.05.2021. 23 d.

Playoffs

Drużyny: 12
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
forZe
4
0
0
8 - 2
EPG Family
3
1
0
7 - 2
FURIA
1
1
0
3 - 3
Fnatic
1
1
0
2 - 3
Sinners
1
1
0
3 - 3
EXTREMUM
1
1
0
3 - 2
Team Spirit
0
1
0
0 - 2
ENCE
0
1
0
0 - 2
K23
0
1
0
0 - 2
AGO
0
1
0
0 - 2
Skade
0
1
0
0 - 2
Lyngby Vikings
0
1
0
1 - 2
02.05.2021 - 05.05.2021
Ukończony, 2 d.

Main Szwajcarski Etap

Drużyny: 16
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
EXTREMUM
3
0
0
6 - 0
EPG Family
3
0
0
6 - 0
K23
3
1
0
7 - 5
Lyngby Vikings
3
1
0
7 - 3
Sinners
3
1
0
6 - 3
AGO
3
2
0
6 - 5
forZe
3
2
0
8 - 5
Skade
3
2
0
7 - 6
Fiend
2
3
0
6 - 6
Apeks
2
3
0
5 - 8
Extra Salt
2
3
0
5 - 8
Copenhagen Flames
1
3
0
5 - 6
Case Esports
1
3
0
2 - 6
MAD Lions
1
3
0
2 - 6
Young Ninjas
0
3
0
1 - 6
Izako Boars
0
3
0
0 - 6
25.04.2021 - 02.05.2021
Ukończony, 7 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
Skade
3
0
0
6 - 0
K23
3
0
0
6 - 0
Young Ninjas
3
1
0
6 - 3
Fiend
3
1
0
7 - 2
Case Esports
3
1
0
6 - 4
Izako Boars
3
2
0
7 - 5
Lyngby Vikings
3
2
0
7 - 6
MAD Lions
3
2
0
7 - 5
Galaxy Racer
2
3
0
5 - 8
LDLC
2
3
0
6 - 8
AGF
2
3
0
5 - 8
M1 EDEN
1
3
0
3 - 6
Nordavind
1
3
0
3 - 7
Club Brugge eSports
1
3
0
4 - 7
Ambush
0
3
0
1 - 6
EC Kyiv
0
3
0
2 - 6
18.04.2021 - 23.04.2021
Ukończony, 4 d.

Faza Grupowa: Balkan

Drużyny: 4
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
Skade
2
0
0
4 - 1
Fiend
2
1
0
4 - 2
Blink
1
2
0
2 - 4
Saints
0
2
0
1 - 4
14.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 1 d.

Faza Grupowa: WNP

Drużyny: 4
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
K23
2
0
0
4 - 1
EC Kyiv
2
1
0
5 - 3
100PingGods
1
2
0
3 - 5
CrowCrowd x Opera GX
0
2
0
1 - 4
11.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 4 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
AGF
1
0
0
2 - 1
Astralis Talent
1
1
0
2 - 3
Lyngby Vikings
1
1
0
3 - 2
Team Singularity
0
1
0
1 - 2
14.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 1 d.

Faza Grupowa: Iberia

Drużyny: 4
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
MAD Lions
2
0
0
4 - 0
Case Esports
2
1
0
4 - 3
eXploit
1
2
0
3 - 4
OFFSET
0
2
0
0 - 4
13.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 2 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
Club Brugge eSports
2
0
0
4 - 0
Nordavind
2
1
0
4 - 2
Lemondogs
1
2
0
2 - 5
XSET
0
2
0
1 - 4
11.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 4 d.

Faza Grupowa: Polska

Drużyny: 4
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
M1 EDEN
2
0
0
4 - 0
Izako Boars
1
0
0
2 - 1
Illuminar Gaming
0
1
0
0 - 2
Honoris
0
2
0
1 - 4
11.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 4 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
Young Ninjas
2
0
0
4 - 2
Galaxy Racer
2
1
0
5 - 2
KOVA
1
2
0
3 - 5
SJ Gaming
0
2
0
1 - 4
12.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 3 d.
Wygrane
Przegrane
Remisy
Mapy
LDLC
2
0
0
4 - 2
Double Poney
2
1
0
5 - 3
ALTERNATE aTTaX
1
2
0
4 - 5
Ambush
0
2
0
1 - 4
12.04.2021 - 16.04.2021
Ukończony, 3 d.

Wyniki

16:3505.05.2021
forZe
EPG Family
2 1
13:0005.05.2021
forZe
FURIA
2 1
09:5905.05.2021
EPG Family
Fnatic
2 0
15:5004.05.2021
FURIA
Sinners
2 1
12:5804.05.2021
Team Spirit
forZe
0 2

Daty turniejów

Ukończony. Odbywał się między 11.04.2021 i 05.05.2021.

Lokalizacja

Online turniej UE.

Pula nagród

100000$.

Zwycięzcy

  • Zwycięsca: forZe
  • 2 miejsce: EPG Family
  • 3 miejsce: FURIA

Etapy turnieju

  • Playoffs (UE): 02.05.2021 – 05.05.2021. Drużyn: 8.
  • Main Szwajcarski Etap (UE): 25.04.2021 – 02.05.2021. Drużyn: 8.
  • Regionalne Szwajcarski Etap (UE): 18.04.2021 – 23.04.2021. Drużyn: 16.
  • Faza Grupowa: Balkan (UE): 14.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.
  • Faza Grupowa: WNP (UE): 11.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.
  • Faza Grupowa: Dania, Norwegia (UE): 14.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.
  • Faza Grupowa: Iberia (UE): 13.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.
  • Faza Grupowa: Międzynarodowa (UE): 11.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.
  • Faza Grupowa: Polska (UE): 11.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.
  • Faza Grupowa: Szwecja, Finlandia (UE): 12.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.
  • Faza Grupowa: Zachódern Europa (UE): 12.04.2021 – 16.04.2021. Drużyn: 4.

Uczestniczące Drużyny

  • Kazachstan: 100PingGods, K23
  • Ukraina: EC Kyiv
  • Rosja: CrowCrowd x Opera GX, forZe, EPG Family, EXTREMUM, Team Spirit
  • Holandia: Club Brugge eSports
  • Szwecja: Lemondogs, Young Ninjas, Galaxy Racer, Fnatic
  • Norwegia: Nordavind, Apeks
  • UE: XSET
  • Finlandia: KOVA, SJ Gaming, ENCE
  • Francja: LDLC, DBL PONEY
  • Niemcy: ALTERNATE aTTaX
  • Dania: Ambush, AGF, Astralis Talent, Lyngby Vikings, HYENAS, Team Singularity, Copenhagen Flames
  • Polska: Izako Boars, Illuminar Gaming, PACT, Honoris, M1 EDEN, AGO
  • Hiszpania: MAD Lions
  • Portugalia: eXploit, OFFSET
  • Brazylia: Case Esports, FURIA
  • Bułgaria: Fiend, Skade
  • Albania: Blink
  • Serbia: Saints
  • Stany Zjednoczone: Extra Salt
  • Czechy: Sinners
Zarejestruj się i zdobądź trofeum
Reaper's Wreath | Dota 2
To jest łatwe i darmowe
Potrzebne punkty
4200
Zdobywaj punkty zgadując zwycięzców i otrzymuj darmowe nagrody.
Zarejestruj się za pomocą tego kodu
Wpisz kod promocyjny podczas rejestracji, aby otrzymać 500 punktów jednorazowo
Tak, daj mi nagrodę